New RTK

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut1.09 GB
  • Sürüm3.0.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciEjoy.com Limited

New RTK indir. Strateji Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız New RTK oyununda, zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan New RTK sayesinde, nefes kesen bir mücadele yaşayabilirsiniz. Grafik tasarımları ve görsel zenginliği ile oyuncuların beğenisini kazanan New RTK dünyasında taktiksel bir şekilde hareket ederek kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleme kat edebilirsiniz. New Romance of the Three Kingdoms, Koei Tecmo Games'in hit Romance of the Three Kingdoms XI'ine dayanan bir 3D gerçek zamanlı çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunudur.

Stratejiyi temel tasarım ilkesi olarak kullanan bu strateji savaş oyunu başyapıtı serisi içerisinde zaman geçirebilirsiniz. Bir milyondan fazla harita döşemesinde savaşan on bin oyuncunun sunduğu sonsuz olasılıkları hissedin. Generaller toplayın, şehirlerinizi geliştirin, seçkin silahlar üretin ve askeri gruplar kurun veya yağma için diğer oyuncularla takım kurun, ortak bölgenizi genişletin. İmparatorluk tahtında en iyi adımlar ile ilerlemeye odaklanın. Bu heyecan verici stratejik savaş oyununda, çok daha uzun süre ilerleme kat edebilirsiniz. Savaşmak ve dünyayı işgal etmek için üç krallık döneminin arka planında generalleri toplayın. En sevdiğiniz generallerin kapasitesini geliştirin ve yükseltin ve arsaya katılarak üç krallığın tarihi hakkında bilgi edinin.

New RTK indir

Hikayeleri deneyimleyerek sadık generallerinizi tanıtacak malzemeleri elde edin ve toplayın. Yağma veya yağmalama, ülkenin kapasitesine bağlıdır ve askerler, lord ve lider olan size aittir. Zafer kazanmak ve savaşlarla iktidara yükselmek için her adımda hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan New RTK ile akıllı cihazınızda hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Kendi ordunuzu organize etmek için kafa dengi arkadaşlar bulun. Hırslarınızı tatmin etmek ve emsalsiz kendi kariyerinize ulaşmak için birlikte diğer şehirlere saldırın ve düşmanların malikanelerini yağmalayın. Savaş ağaları durumu istismar etti ve kendileri için savaşmaya başladılar. Kaotik bir dönem başladı. Savaşmaya hazır mısınız?

New Romance of the Three Kingdoms'ı oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı isteğe bağlı oyun içi öğeler için ödeme yapılması gerekir. Bunlardan yararlanmamak sizin elinizdedir. Her an her yerde nefes kesen bir deneyim yaşamak için sizde New RTK oyununa sahip olabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan New RTK oyununda, nefes kesen anlar yaşamanın tadını çıkarmaya ve kazancınızı artırmaya odaklanın. Bu sayede heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

New RTK indir